Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Kallashi” mbulon gjoksin me gjethe…

kallashi-gjetheDonjeta Kosumi, e njohur edhe si Kallashi, vazhdon të shpalosë fotografi duke treguar format e saj fizike.

Edhe pse i ka ekspozuar gjokset e saj, bukuroshja nga Kosova ka vendosur dy gjethe duke i përdorur si reçipeta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet