Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Takimi, mjekët mbështesin Halim Kosovën në Tiranë

halim-kosova2015Fushata elektorale per zgjedhjet vendore te 21 qershorit nuk ka filluar zyrtarisht, por kandidati i Partisë Demokratike për Tiranën Halim Kosova, ka nisur takimet intensive.
Ai ishte me nje grup mjekesh kolege ne nje nga kafet e Tiranës, ku ka diskutuar per kandidimin e tij si kryebashkiak. Koleget e Kosovës e konsiderojnë kandidature te goditur për zgjedhjen e mjekut per betejën e Tiranës.
Arben Beqiri mjek, tha se Kosova nuk po kandidon per te marre ate çka ka dhëne deri tani për banoret e Tiranës, por për t’i dhëne atyre akoma me shume nga profesionalizmi i tij.
Nga ana tjetër, vet kandidati i PD, nuk ka preferuar te beje ndonjë koment.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet