Krujë, demokratët dalin në protestë kundër kandidatit të caktuar nga PD

Kliko per me shume info

bushi-300x328Partia Demokratike zyrtarizoi një ditë më parë Hamdi Pashën si kandidat për Krujën.

Por, qindra demokratë janë mbledhur mbrëmjen e djeshme dhe mëngjesin e sotëm, për të protestuar kundër kandidatit të PD-së.

Kliko per me shume info

Ata thonë se Pasha është kushëri me kandidatin e PS-së, Artur Bushin.

Për më tepër, ata thonë se nuk mund të pranojnë si kandidat për kryetar bashkie, një person që është nga një qytet tjetër.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here