Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Irina Shayk zhvishet në plazh…

irina-shaykIrina Shayk zhvishet ne plazh. Bukuroshja ruse pothuajse i nxorri të gjitha jashtë për shkak të rroba banjove të saj të vogla, por ajo u përpoq të bënte më të mirën e mundshme për t’u mbuluar.

Ish e dashura e Cristiano Ronaldo ka treguar trupin e saj e veshur me një palë bikini të vogla, teksa po shijon disa pushime në Kankun të Meksikës, së bashku me familjen e saj.

Modelja ruse u pa në ujë me një kapele të madhe dhe me një shall rreth qafës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet