Home 2015 April

Monthly Archives: April 2015

Jennifer Lopez bёn gati njё dasmё 3 milion dollarёshe?!

Jennifer Lopez nuk ёshtё nё ato femra qё bёn diçka pa e njoftuar. 45 vjeçarja tanimё raportohet nga mediat se ёshtё e gatshme qё...

Shpiken syzat që u kthejnë shikimin të verbërve

Janë shpikur syzet, përmes të cilave një kompani franceze synon t’u rikthejë shikimin të verbërve.Teknologjia e njohur si “neuromodulimi”, përmes një çipi, lëshon...

Zbulohet posteri dhe slogani elektoral i Halim Kosovës

Zbulohet posteri dhe slogani elektoral i Halim Kosoves.Kandidati demokrat per bashkine e Tiranes ka vendosur sloganin "Pune dhe Dinjitet" ne keto zgjedhje. Pas sloganit,...

“I forti” me Lamborghini, konflikt me policët në Tiranë

Në një video të trasmetuar nga News 24 shihet shoferi i një Lamborghini që fyen dhe kërcënon efektivin e policisë rrugore, pasi e kishin...

LAJMET E FUNDIT