Nexhmije Pagarusha në ‘krahët’ e Gold Ag (Foto)

0

pagaPër shumë vite i ka argëtuar shqiptarët me zërin e saj karakteristik. Është kjo e madhja Nexhmije Pagarusha krijuesja e hiti ‘Baresha’. Por, tani që nuk këndon më, ajo duket se është ‘harruar’ nga të gjithë por jo edhe nga reperi Gold Ag. Ky i fundit ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me Pagarushën e cila po e përqafonte atë. Goldi përmes mbishkrimi të lënë në këtë foto ka thënë se ndjehet i nderuar që e ka takuar dhe si dhuratë ia dha librin e shenjtë Kur’Anin si dhe disa albume të tij. /Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.