Fatos Lubonja: Ja pse u largova nga “Opinion”

1

lubonjaFatos Lubonja duke nisur nga fillimi i prillit, do të shfaqet me një emision të vetin në “Agon Channel”.

Duke komentuar këtë vendim, Lubonja ka thënë se ka nevojë për një dritaren e tij: “Nuk kam ç’të them më tepër se në atë spot.

Kliko per me shume info

Nevoja për të pasur një dritare timen, nëpërmjet së cilës mendoj se mund të kontribuoj më tepër ditë për ditë për të vërtetën dhe për të ndryshuar gjendjen, për të cilën flasin faktet dhe ngjarjet që komentoj”, thotë Lubonja.

“Në çdo fakt dhe ngjarje për të cilën kam folur dhe shkruar kam kërkuar dy gjëra, të vërtetën dhe ndryshimin e gjendjes për të cilën flet ai fakt apo ajo ngjarje.

Këtë do të bëjmë së bashku në këndin tim në lajmet e Agon Channel”, shprehet Lubonja në promon e emisionit. Lubonja prej vitesh shfaqej në emisionin “Opinion” si analist, ndërsa tashmë ai do të shfaqet vetëm në Agon Channel

1 COMMENT

  1. bere mire qe ike se ishe i padurueshem. Heqsh kemben zvarre marsh edhe g. dumen me vete dhe artan hoxhen, jeni 3-shja me e peshtire….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.