Hashim Thaci: Shqipëria fitoi, Kosova ndihmoi, Urime!

Kliko per me shume info

hashimMinistri i jashtem i Kosoves dhe zv.kryeministri Hashim Thaci ka komentuar ndeshjen Shqiperi-Armeni.

“Shqipëria fitoi! Kosova ndihmoi. Miliona shqiptarëve na u gëzua loçka e zemrës. Ëndrra vazhdon!
Gëzuar! HTH”, shkruan Thaci ne faqen e tij zyrtare.

Kliko per me shume info

Ai pergezon kombetaren e Shqiperise ndersa kujton kontributin qe dhane futbollistet nga Kosova.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here