Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zbulohet banderola, tifozët Kuq e Zi i përgatisin “surprizë” Platinisë

platiniTifozat Kuq e Zi kanë përgatitur një surprizë të bukur për Mishel Platini, presidentin e UEFA-s, i cili në një farë mënyrë ka pasur “gisht” në vendimin që u dha për t’i dhënë humbjen në tavolinë Shqipërisë, pasi “nuk pranoi të vazhdonte ndeshjen”.

Një banderolë që do të prekë në mënyrë direkte kreun e organit më të lartë të futbollit në kontinent, duke prekur disi edhe Francën… Megjithatë, surpriza është e gjitha për t’u shijuar. Banderola do të vendoset në tribunën kryesore pas portës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet