Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Jona e BBA7 tregon kush është babai i fëmijës së saj

jona-kalemajBukuroshja Jona Kalemej ishte një ndër përsonazhet më të spikatura në edicionin e kaluar të Big Brother,ku na preku të gjithve me historinë e saj të trishtueshme, humbjen e të fejuarit të saj.

Jona shfaqi një karakter të fortë dhe tregoi se humbjet në familje dhe dhimbja që i kishin shkaktuar nuk e mposhtnin atë.

Pas daljes nga Big Brother, fati i buzëqeshi edhe Jones. Kot nuk thonë që Zoti të mbyll një derë e të hap një dritare. Ajo njohu njeriun e jetës dhe bashkë presin një fëmijë.

I dashuri i Jones ka preferuar të mos dalë në publik por Jona në profilin e saj në instagram, ka postuar një foto e përqafuar me të. Ai duket vetëm nga ana e prapme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.