Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Fier, 59-vjecarja i jep fund jetës, hidhet nga kati i pestë

ambulanca14Një grua në Fieri ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë.
Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme në qytetin e Fierit, në lagjen “Liri Gero”.

Policia ka thënë se viktima është hedhur nga kati i fundit i pallatit ku banonte, duke gjetur vdekjen.
Miranda Vangjeli 59 vjeçe ka humbur jetën.
Nga hetimet rezulton se 59 vjeçarja vuante prej kohësh nga depresioni dhe ky mendohet si shkak që e ka shtyrë drejt veprimit fatal.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.