Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Festimi i golit nga Rooney, hit në internet

goliKa mjaftuar një festim i veçantë i golit nga sulmuesi anglez që interneti të “shpërthejë” me krijime nga më të ndryshmet.

Është bërë “zakon” që kur ka ndonjë formë e festimit nga ndonjë lojtar në futboll, përdorues të shumtë në internet ta përdorin Photoshopin dhe të bëjnë krijime të ndryshme me atë festim, shkruan koha.net.

Kështu ka ndodhur edhe me golin e Rooneyt, andaj më poshtë po u sjellim disa fotografi të këtyre krijimeve, të postuara në rrjetet sociale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.