Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Rivalitet te Real Madrid? Ronaldo nuk feston golin e Bale

bale-ronaldo Sulmuesi i Real Madrid,Cristiano Ronaldo nuk e festoi golin e shokut të tij të skuadres, Gareth Bale.

Futbollisti portugez, u bë nervoz pse uellsiani, Gareth Bale shënoi gol kundër Levantes.

Portugezi nuk arriti të shënojë me një gjuajtje të bukur me bicikletë dhe nga gjuajtja e kthyer, Bale realizoi për 1:0.

Gjithsesi, Ronaldo mbeti jo i lumtur pse nuk shënoi vetë, duke ngritur dorën lartë në shenjë nervoze/express

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.