Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Futbollisti shqiptar shënon super gol në Kroaci

bekim-balajSulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Bekim Balaj ka shënuar një gol tejet të bukur në ndeshjen që skuadra e tij Rijeka po e fiton ndaj Zadarit me rezultat 4:0.
Balaj e shënoi golin e parë për Rijekën në këtë takim, duke e realizuar falë një goditje të pandalshme nga distanca.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.