Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Çelsi barazon me Southampton

chBlutё e Çelsit nuk arritёn tё shkojnё mё shumё se njё barazim nё fushёn e tyre pёrballё Southampton. Nё minutёn e 11 erdhi goli i parё dhe i vetёm pёr vendasit pёrmes Diego Cosas. Shtatё minuta mё pas ndёshkohet me tё verdhё Nemanja Matic ndёrsa pёrmes njё penalltie barazon shifrat Dusan Tadic. Nё minutat e mbetura tё pjesёs sё parё e mё pas edhe tё dytёs, ka vend vetёm pёr pesё kartona tё vёrte tё marrё pёrkatёsisht nga Sadio Mane, Branislav Ivanovic, Victor Wanyana dhe Flilip Djuricic.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.