Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shfaqen sërish probleme për Pep Guardiolen te Bayern

ribery-guardiolaPep Guardiola e ka vajtuar mungesën e Arjen Robben dhe Franck Ribery.

Trajneri i Bayern Munichut, Pep Guardiola e ka pranuar se skuadra e tij nuk mund t’i zëvendësoj dy të lënduarit Arjen Robben dhe Franck Ribery.

loading...

Rekomandojme

Të dy lojtarët kanë pësuar nga një lëndim në ndeshjen e fundit kundër Shakhtarit dhe do të mungojnë në ndeshjen e ardhshme kundër Werder Bremenit.

“Ne kemi humbur kualitetin në situatat 1 me 1. Ne duhet t’i lëmë statistikat anash”, u shpreh Guardiola.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet