Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zhvishet ylli i telenovelave, aktorja pozon nudo per “Playboy”

playboy-telenovelaAktorja e njohur qe është një yll telenovelash në Gjermani, Isabell Horn ka vendosur të zhvishet për revistën Playboy.

loading...

Rekomandojme

Horn ka pozuar në Mauritius.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet