Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Liga e Kampioneve, formacionet zyrtare për ndeshjet e të mërkurës

ligaFormacionet zyrtare per ndeshjet e te merkures per te 8-tat e finaleve kthim te Liges se Kampioneve jane:

Celsi: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Fabregas, Matic; Ramires, Oscar, Hazard; Diego Costa;

PSG: Sirigu; Marquinhos, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell; Verratti, Thiago Motta, Matuidi; Cavani, Ibrahimovic, Pastore;

…………………………

Bayern: Neuer, Ribery, Lewandowski, Robben, Rafinha, Boateng, Gotze, Muller, Alaba, Badstuber, Schweinsteiger;

Shakhtar: Pyatov, Srna, Kucher, Rakitskiy, Shevchuk, Fred, Stepanenko, Costa, Teixeira, Taison, Adriano.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet