Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kallashi rikthehet në formë, publikon foto “të nxehta”

kallashi-formeKallashi, ditë më parë kishte disa problemeve shëndetësore me shputat e këmbëve, por sic duket Kallashi është rikthyer përsëri në formë për fansat e saj.

loading...

Rekomandojme

Në një foto që  Kallashi e ka postuar në rrjetet sociale, duket se ajo është kthyer edhe më fuqishëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet