Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Getoar Selimi paralajmeron “High 3”, ja kur do të publikohet kënga

geti Tingulli i Trent i njohur ndryshe si Getoar Selimi, ka dhënë një tjetër indikacion të fortë se “High 3” do të lansohet shumë shpejt.

Grupi Babastars është duke u bërë gati për t’u publikuar dhe duket se ditët po afrohen.
Getoari na ka dhënë një indikacion të fortë se kur mund të lansohet projekti i tij më i ri.

“E premte, me dt. 13 dita e verës !!!”:- ka shkruar Getoar Selimi në faqen e tij zyrtare në Facebook.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet