Cleo Wattenstrom zbulon tatuazhet e saj

Kliko per me shume info

tatuuuPremierën e filmit “Run All Night” nuk e kanë shënuar aktorët e famshëm, por artistja e mbuluar me tatuazhe Cleo Wattenstrom.

As aktorët e famshëm si Liam Neeson, Ed Harris dhe Vincent D’Onofrio nuk kanë mundur t’i ndajnë sytë nga bukuroshja Cleo, e cila ka zbuluar pothuajse të gjitha tatuazhet në trupin e saj.
Cleo është e dashura e aktorit suedez, Joel Kinnaman, i cili luan në këtë film, transmeton Koha.net. Ajo është shfaqur në tepihun e kuq si shoqëruesja e Joelit.

Kliko per me shume info

Prej se janë së bashku, ata kanë tërhequr vëmendjen e tërë Hollywoodit për shkak të pamjes së saj të veçantë dhe trupit të saj të mbuluar me tatuazhe.tatu

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here