Cameron Diaz me pamje të re

Kliko per me shume info

cameronJeta e aktores së famshme Cameron Diaz është plot me ndryshime dhe të papritura. Kësaj radhe Cameron Diaz vjen me ndryshime për sa i përket pamjes së saj të jashtme.

Ajo ka zgjedhur të ndryshojë ngjyrën e flokëve duke i bërë ato më të errëta, bjonde në çokollatë, si dhe ka vënë një piercing tek hunda.

Kliko per me shume info

E veshur me te zeza, me një xherdan ngjyrë floriri  dhe me buzët e kuqe, ajo duket mjaft në formë dhe me tepër stil.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here