Balerina shqiptare shpallet konkurentja më seksi në “Amici 2015”

Kliko per me shume info

klaudja-pepaKlaudia Pepa është cilësuar nga mediat italiane si balerina më seksi e këtij edicioni në “Amici”.

“Është balerina më seksi e këtij edicioni në “Amici”, e talentuar në maskimum aq sa mund të konsiderohet një profesioniste. Sa keq që në Shqipëri, ku dhe është shumë e famshme, Klaudia Pepa është e martuar me kolegun e saj Albi Nako.”  Kështu shkruan “Gossip.it” për balerinën Pepa, pasi italianet nuk janë pro marteses në moshë të re. Vetë balerina e ka ndarë këtë shkrim me ndjekësit e saj në Instagram. Klaudia po vazhdon suksesshëm konkurimin e saj në “Amici”.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here