Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

A mundet Shakhtari ta befasojë Bayernin?

allianzPep Guardiola ka angazhuar formacionin e tij më të mirë që ka në dispozicion, nga i cili pret që Bayern Munichu të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Të njëjtën gjë e ka bërë edhe Mircea Lucescu, i cili shpreson që Shakhtar Donetsku të bëjë befasi në Allianz Arena.

Barazimi pa gola e dërgon këtë ndeshje në vazhdime. Çdo barazim me gola e kualifikon skuadrën ukrainase.

Bavarezët duhet të fitojnë për ta pasur të sigurt kualifikimin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet