Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Schneiderlin: Nuk kam kontakte me Arsenalin

shneiderlinMesfushori i Southamptonit, Morgan Schneiderlin thotë se nuk ka pasur kontakte me Arsenalin, por zbulon se ka disa skuadra që janë të interesuara për të.

Francezi kishte ngjallur interesimin e Tottenhamit në verën e fundit, por Southampton refuzoi që ta shesë, duke ngjallur nervozizëm tek lojtari.

Skuadra tjera si Arsenal e Manchester United janë të interesuara për lojtarin që ka luajtur një rol kyç në sezonin aktual të

Southampton, por duket se akoma nuk ka pasur kontakte mes tij e Wengerit, transmeton koha.net.

“Nuk kam pasur kontakte me Wengerin. Disa klube janë interesuar për mua por nuk kam folur me askë”, deklaroi Schneiderlin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.