Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Makina bie në lumë, foshnja mbijeton 14 orë brenda

amirek-655x356Një vajzë e vogël  ka mbijetuar për 14 orë në një makinë, e cila ishte fundosur në një lumë në Utah.

Policia tha se vajza 18 muajshe është gjetur nga një peshkatar mbasditen e së shtunës. Ajo udhetonte me mamanë e saj,  e cila është gjetur pa jetë .

Pasi policia e nxorri nga mjeti, vajza  është dërguar menjëherë në spitalin e qytetit Salt Lake në gjendje kritike.

Investiguesit besojne se automjeti ka rënë në lumin  spanjoll Fork rreth orës 22:30 të së premtes. Autoritetet deklaruan se nuk do të japin detaje mbi gjendjen apo identitetin e vogëlushes.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet