Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Iniesta: Unë dhe Xavi vështirë të luajmë në një ekip

iniesta2014Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, thotë se ndonjëherë ai e ka të vështirë të luajë në krah të Xavit.

“Ndonjëherë kam përshtypjen se duket sikur ne nuk mund të luajmë së bashku”, ka thënë Iniesta për Marca.

“Por gjithmonë është privilegj të jesh në krah të tij pasi jo vetëm që e bën punën tuaj më të lehtë, por ai po ashtu e bën ekipin të luajë më mirë”.

“Ndonjëherë , si për të gjithë lojtarët, gjërat nuk funksionojnë. Ne kemi qenë së bashku një kohë të gjatë tash dhe ndjenjat gjithmonë janë shumë të mira”, ka shtuar spanjolli.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.