Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Dëmtimi i frikshëm i mesfushorit të Chievos


Ndeshja Chievo-Roma nuk do të harrohet lehtë nga mesfushori i vendasve, Federico Mattiello.

Ne minuten e 16, futbollisti 19-vjeçar pas një kontakti të ashpër me mesfushorin Radja Nainggolan pësoi një

dëmtim të tmerrshëm.

Futbollisti i Chievos theu këmbën dhe la fushën me barrelë. Mattiello është operuar dhe pritet që të rekuperohet pas rreth 7 muajsh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.