Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

BBA8, banori i dyshuar si homoseksual: Kam pasur 3 femra

kikaBanorët e shtëpisë së ‘’Big Brother Albania’’ po e jetojnë ditën e parë të izolimit. Bashkëjetesa në komunitet kanë ‘’prodhuar’’ edhe debatet e para.
Disa banorë tashmë kanë pasur konfronimet e para, ndërkohë Kreshnik Husaj – Kika, banori nga Peja është marrë me të gjithë nga pak.
Ndonëse me humor dhe shaka, Kika ka arritur të inicoi biseda interesante. Ai, ka tentuar që të zbulojë ndjenjat e dy banorëve karshi njëri tjetrit dhe gjithashtu ka hapur temën e lëndëve narkotike.
Kika, që po flitet se është homoskesual i deklaruar dhe se këtë do ta tregojë gjatë javëve në vazhdim, sot ka thënë se i ka pasur tri femra vetëm brenda të qytetit të Pejës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.