Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tuna Sejdiu dhe Cozman, puthje akrobatike në palestër

tuna-cozman15Nje puthje akrobatike eshte cilesuar ajo mes Tuna Sejdiut dhe te dashurit te saj Cozman.

Fotoja e cila eshte publikuar ne rrjetet sociale tregon dy kengetaret ne nje palester ku gjate ushtrimeve fizike puthen mes tyre.

Prej me teper se nje viti, dy kengetaret po kalojne nje lidhje dashurie mes tyre.

Ata ne shumicen e rasteve shfaqen bashkerisht ne angazhimet e tyre publike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet