Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Sulmon ekuipazhin e avionit, arrestohet pornostarja në SHBA

pornostarja1515Tary Lane, pornostare e njohur në SHBA, u arrestua nga policia e Los Angeles.
Ajo është akuzuar për një rast dhune në një avion gjatë fluturimit.

Akuza zyrtare është se bukuroshja ka dhunuar ekuipazhin e aeroplanit që fluturonte nga Atlanta drejt Kalifornisë.

32-vjecarja kishte qenë në gjendje të dehur në momentin e arrestimit.
Thuhet se pasi ka sulmuar ekuipazhin e avionit, bukuroshja ka kundërshtuar efektivat e policisë që ndërhynë në lidhje me ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.