Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Polici kapet duke bërë seks në publik në krye të detyrës

polici-seks-detyreNjë rreshter i policisë është shkarkuar pasi u kap duke bërë seks në publik teksa ishte në krye të detyrës.
Policia e Devon dhe Cornwall tha se oficeri mashkull u shkarkua pa paralajmërim pasi një anëtar i publikut bëri një ankesë zyrtare, citon lajmifundit.al. Polici, emri i të cilit nuk bëhet i ditur,  pranoi akuzat dhe gjithashtu pranoi se sjellja e tij arriti në shkelje të rregullave

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.