Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lippi: Juventusi do kualifikohet në Champions

lipiiSonte do të zhvillohet ndeshja e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve në mes Juventusit dhe Borussia Dortmund.

Ish-trajneri i Juventusit, Marcelo Lippi ka folur para kësaj ndeshje. ai ka thënë se “Zonja e Vjetër” është favorit, por duhet kujdes nga skuadra gjermane.
“Aktualisht, Borussia nuk është ai i fillim sezonit. Tri fitoret radhazi i kanë sjellë besim. Por edhe Allegri ka bërë punë inteligjente. Parashikoj një Juve të kujdesshme, të qetë e shumë të motivuar. Unë shikoj ‘Zonjën’ favorite, por duhet kujdes”, tha Lippi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet