Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Juventusi ndëshkon Borusia Dortmundin

juventusNë Torino të Italisë, Juventusi e mposhti Borussia Dortmund, me rezultat 2-1 ne ndeshjen e vlefshme per 1/8 e Champions League.
Golat për vendasit i shënuan Carlos Tevez (13’) dhe Alvaro Morata (43’).

Goli i nderit për mysafirët nga Gjermania është shënuar nga Marco Reues (18’).

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.