Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Videoja e dhunës, përfundon në spital i riu që u përplas me policët

polici-iriuPerfundon ne spital Tomi Misha, i cili u rrah nga policia e Korces, pasi gervishti makinen e zv/drejtorit te policise, Arben Hasani. Ka dyshime serioze se 33 vjecari eshte dhunuar edhe ne qelite e paraburgimit te komisariatit ne Korce.

Nga goditjet e marra i riu perfundoi ne repartin e kirurgjise te spitalit te Korces. Pamjet qe po shikoni u publikuan ne rrjetet sociale dhe tregon shoqerimin e tij ne Spitalin e Korce.

Mjeket thane se 33 vjecari Misha erdhi ne gjendje të rëndë shëndetsore me dhimbje te forta koke, të vjella dhe dëmtime në shpallull.

Dhoma ku eshte shtruar 33 vjecari Misha mbikqyret nga policia pasi ndaj tij gjykata caktoi arrest me burg per kundershtim te punonjesve te polcise . Megjithese ne video duket se i riu nuk beri rezistence ndaj forcave te policise .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
3 Comments
  1. xhardinieri says

    Ne radhe te pare eshte turp i math per policin e korces nga te cilet drejtohen , Ne radhe te dyte duhet mare mase per zv/drejtorin pasi eshte si spektator dhe ne te njejten kohe te merren masa per policet pasi kane ulur figuren e policit.

  2. emigrant55 says

    Eshte trasheguar nje shoqeri e mbushur me kriminele dhe parazite. Kjo qeveri eshte e para ne 25vjet demokraci qe po mundohet ta beje shtetin vertet shtet.po doni te ardhmen tuaj jepini 8vjet shansin,dhe do edukoje tjeter ardhmeri brezash.ne kohe te Berishes,Nanos me jozin e patozin me shoke te vdisnin ne dru dhe as ja ndjente .une as jan ne qeveri,as kam njeri ne qeveri dhe intelektualet e vertete e kuotojne kete

  3. giorgio says

    Kjo tregon degradimin e sistemit jo vetem ne polici por ne te gjitha institucionet e shtetit

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet