Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vesa Luma pozon si Merlin Monroe

vesKa pozuar si Marilyn Monroe dhe u ka bërë të ditur fansave të saj të shumtë se është duke sjellë pranë tyre shumë shpejt një këngë të re. Bëhet fjalë për këngën me titullin “T’kan fol keq për mu”. Nuk dihet se kujt dëshiron tia thotë këtë mesazh Vesa Luma por pamja e saj duket mjaft interesante.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet