Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Striptistja rrëfehet: E çmenda Arian Çanin me cicat e mia

arian caniKjo është striptistja Anna. “Tek Çani i kam tërbuar njerëzit, kam marrë vetëm komente positive dhe shumë pak nga ato negativet që bëhen nga ndonjë f emër xheloze. Plus kësaj, kishte kohë që audience e tij kërkonte që unë të isha pjesë. Çanit ia kam hequr mendjen me cicat e mia”, u shpreh ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
2 Comments
  1. vlora says

    Po s do mend moj debile ,budallenjve mund tua heqesh mendjen ,te zgjuarve gjithmone ja mer

  2. korca says

    ke te drejte per zoten
    budallenjeve ua heq kollaj mendje

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet