Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Novoselë, vetëvaret 56-vjecari, familjarët dyshojnë për faturat e energjisë

ambulanca14Një 56 vjecar është vetëvarur në Novoselë. Viktima është Llazi Nasi, i cili merrej me bujqesi dhe jetonte ne veshtiresi ekonomike, se bashku me me bashkeshorten dhe tri vajzat e tij ne fshatin Poro te komunes se Novoseles.
Familjaret e gjeten te varur ne banesen e tij, mesditen e te premtes. Dyshohet se kreu vetevrasje.
Vellai i tij, Gjergji Nasi tregoi se shqetesimet e para i kishte shfaqur dhjete dite me pare per nje gabim ne faturen e energjise elektrike.

Pervec abuzimit ne faturen e energjise, vellai i viktimes tregoi se tek e njejta kontrate i kishin ngaterruar edhe emrin .
Familjaret thane se 56 vjecari, Llazi Nasi kishte shkuar disa here neper zyrat e OSHEE ne Vlore, por nuk gjeti asnjehere zgjidhje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet