Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Eni Vasili guxon të zhvishet në dimër

eni vasiliAjo është profili i qetësisë në mes të një konflikti, i autoritetit të një gruaje përballë pushtetit të politikës; një nga figurat femërore më të admiruara të tregut televiziv shqiptar. Gazetarja Eni Vasili vjen në këtë intervistë me profilin e saj personal larg prozhektorëve të studiove televizive.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet