Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Van Gaal, gati 200 milion euro për pesë përforcime gjatë merkatos së verës!

van-gaalMenaxheri i Manchester Unitedit, Louis Van Gaal, po mendon qe tani per  sezonin e ardhshëm.
Tekniku holandez po synon që gjatë merkatos se verës të transferojë pesë lojtarë të rinj në Old Trafrod, shkruan gazeta Daily Express.
Nathaniel Clyne, Mats Hummels, Kevin Strootman, Memphis Depay dhe Paulo Dybala janë emrat e lojtarëve që synon të transferojë holandezi.
Për keta pesë lojtare, klubi i Premierligës është i gatshem të shpenzojë 200 milion euro.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet