Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Krujë, sulmohet me armë familja, kanoset pronari: Lagohu, kaur

fushe-krujeBanesa e një familje është sulmuar me armë gjahu gjatë mbrëmjes në zonën e Krujës.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Mallkuç të Krujës rreth orës 21:00, ku nga të shtënat drejt banesës së Ndue Kaçit fatmirësisht nuk pati të lënduar në njerëz.

Autorët dhe motivet e kësaj ngjarjeje ende nuk dihen, ndërsa hetimet janë përqendruar në një mbishkrim të gjetur në derën e jashtë të banesës ku shkruhet “largohu kaur”.

Si pasojë e sulmit janë shkaktiar vetëm dëme të vogla materiale në banese ndërsa është dëmtuar edhe automjeti i parkuar në oborrin e shtëpisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet