Taulant Balla: Ja marrëveshja e Bashës me Emiljano Shullazin në vitin 2011

Kliko per me shume info

ballaOpozita duhet te mbështesë policinë e shtetit pasi krimi nuk ka ngjyrim politik. Kështu deklaroi deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla. ne nje konference per shtyp ai ka mbrojtur punen e policise se shtetit.

Sipas Balles, opozita shqiptare është e vetmja ne llojin e saj pasi gëzohet kur krimi godet dhe hidhërohet kur policia ka sukses.

Kliko per me shume info

Deputeti socialist i kërkoi kryetarit te opozitës Lulëzim Basha te tregoje te vërteten për lidhjet e tij me Emiljano Shullazin.
Kreu i PD se kishte bere marrëveshje me Shullazin ne vitin 2011 per prishje te mitingjeve elektorale te Partisë Socialiste, deklaroi Taulant Balla.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here