Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shokuese, djaloshi goditet nga kamioni, mbijeton mrekullisht


Ky është momenti i tmerrshëm kur një adoleshent u godit nga një kamion 40 – tonësh i cili ecte me 45km për orë, teksa ishte duke luajtur lojën e pulave, por mrekullisht ia hodhi me vetëm të gërvishtura.

Djaloshi i pamend vrapoi përpara kamionit pas një shoku, por në një moment ka hezituar dhe është nga kamioni.
Videoja tregon djalin të zhduket përpara kamionit, para se të rrukulliset disa herë në rrugë , ndërsa shoferi i tronditur ndalon, citon lajmifundit.al. Por mrekullisht ai ka thyer vetëm kyçin e këmbës dhe policia nuk ndërmori asnjë veprim pasi ka shikuar videon.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet