Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Një profesoreshë seksi si Kallashi

kallashKallashi gjen çdo ditë nga një mënyrë të ndryshme për të tërhequr vëmendjen. Dje në mbrëmje ajo ka hedhur një foto në FB ku paraqitet si një profesoreshë seksi. E veshur me një fustan të zi, syze dhe kollare ku janë viziatuar dollarë, Kallashi pyet fansat nëse i shkon stili si profesoreshë. Natyrisht që në foto nuk mund të mungonte dekolteja e hapur e saj. Kosovarja

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet