Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

3 arsyet se pse meshkujt i frikësohen martesës

meshkËshtë fakt se meshkujt i frikësohen martesës. Këtu janë arsyet që meshkujt kanë treguar se pse i frikësohen martesës:Bombardohemi me mesazhe anti-martesë: meshkujt thonë se ata para se të martohen gjithmonë marrin mesazhe, nga shoqëria se martesa është e “rrezikshme”.

Darsmat e shtrenjta: Meshkujve nuk ju duket aq fasinuese dhe e jashtëzakonshme ta bëjnë darsmen e tyre të shtrentjë. Ata nuk e pelqejnë këtë gjë, dhe e urrejnë të jenë të rrethuar nga njërz e kanë vemendjen tek ata.

I krahasojnë lidhjet e tyre të vjetra: Është një gjë e pa shmangshme, se burrat t’i krahasojnë lidhjet e tyre të mëparshme me atë aktuale. Kosovarja-ks

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet