Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bleona Qerreti anëtarja e katërt e jurisë së X-Factor Albania

bleona-cicKëngëtarja Bleona Qereti është personazhi që do të zërë vendin e Tunës në karrigen e X-Factor në “Tv Klan”.
Alketa Vejsiu prezantuese e spektaklit ka njoftuar sot se produksioni i këtij spektakli ka menduar Bleonën për anëtaren e katërt të juries.
Sipas të njëtit burim Bleona e ka pranuar ftesën për të qenë pjesë e spektaklit.
Për momentin Bleona është e angazhuar në SHBA ku po bëhet një personazh i përhershëm i mediave me paraqitjet e saj me veshje provokuese.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.