Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rita Ora shkëlqen me Prada në Grammy Awards

rita-ora-grammyRita ka shkëlqyer e tëra në fustanin e bërë nga Prada special për të, të veshur në ceremoninë e Grammy Awards.

Ajo ka treguar se fustanin e ka bërë firma e famshme e veshjeve ‘Prada’ special për të dhe është i vetmi në botë.

Rita e ka shoqëruar fustanin mjaft të ngarkuar me stoli nga Lorraine Schwartz dhe në qafore të madhe Swarowski.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet