Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Spektakolare, treni shpërthen ortekun e borës (Video)

fotoTrashësia e madhe e borës në Salisbury të Kanadasë nuk ka mundur ta pengojë, as t’ia zvogëlojë shpejtësinë trenit që po qarkullonte nëpër hekurudhën nacionale.

Një tren pa problem, duke mos e zvogëluar as shpejtësinë, ka qarkulluar nëpër hekurudhën e mbuluar me borë, të cilën e hidhte anash si një ortek.

Nga bora e dendur që po e hidhte para vetes nuk shihej fare treni.

Autori videos së plasuar në YouTube, ka shkruar se nuk është i sigurt nëse edhe lokomotivisti ka parë se po i afrohej udhëkryqit, derisa treni që po drejtonte ai po depërtonte nëpër ortekun e orës.

Madje edhe ai vetë duket se nuk ishte shumë i vetëdijshëm se ishte shumë pranë hekurudhës, meqë bora ia mbuloi kamerën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet