Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sonit nuk ia lënë shenjë vitet (Foto)

soniiiKa shumë kohë që është bërë pjesë e skenës muzikore dhe menjëherë është bërë shumë e dashur për shumëkë pasi që posedon një vokal për të cilin shumë kolege të saj ja kanë lakminë.

Por, këngëtarja Soni Malaj gjatë gjithë këtyre viteve nuk ka ndryshuar fare. E këtë gjë mëse miri e dëshmon fotografia që këngëtarja e ka hedhur në rrjetet sociale në të cilën shihet së është bashkim i dy fotove, njëra e realizuar në vitin 2000 ndërsa tjera 2015. E ndryshimi vërehet shumë pak. Soni madje këto ditë ka prerë flokët në formën që i kishte para 15 viteve. /Indeksonline/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet