Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Shpërthen” Zanfina Ismaili

zanfiAjo njihet për sharmin dhe linjat perfekte të trupit. Herë pas here publikon fotografi që merr shumë pëlqime (Like). Bëhet fjalë për këngëtaren Zanfina Ismaili, e cila së fundi ka publikuar një foto në llogarinë personale në Instagram, pak më ndryshe se herëve tjera. Ajo duket mjaft seksi në ‘sefie’ foton e fundit, ku shihet e veshur me mbathje sikur të garueseve të pishinave, ndërsa këtë pozë të këngëtares shumë fansa të saj e kanë pëlqyer, duke i thënë se duket si “rrushe”. Përndryshe, Zanfina është duke punuar për projektet e reja, të cilat do të shoqërohen me videokëngë. Kosovarjaco

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet